"Rywalizacja Marcina" w 2014 roku zakończona!

Nowy Rok to dobry moment na podsumowanie "Rywalizacji Marcina" w Endomondo, o której wspomniałem już w poprzednim wpisie. Uczestnicy tej zabawy biegali do końca, do ostatniego dnia 2014 roku.

Spraw zwycięstwa rozstrzygnęła się już wcześniej, tryumfował Jacek Będkowski przed Mateuszem Salą i Wojtkiem Wojciechowskim. 

Gratuluję! Pozdrowienia i wyrazy uznania należą się wszystkim uczestnikom rywalizacji w 2014 roku. Łącznie pokonaliśmy prawie 120 tysięcy kilometrów!

Do końca roku zabiegałem o to, aby w ostatecznym zestawieniu znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Udało mi się to rzutem na taśmę, mimo że ostatecznie nie wyprzedziłem Karoliny. Awansowałem o jedno oczko kosztem Błażeja.

Tak jak myślałem...Karolina to twarda zawodniczka :)
Poniżej prezentuję kompletne wyniki naszej rywalizacji w 2014 roku i już dzisiaj zapraszam do udziału w tegorocznej zabawie! Już 97 moich znajomych rywalizuje o miano najbardziej rozbieganego biegacza w 2015 roku! 


Jeśli ktoś z Was, czytelników bloga, ma ochotę dołączyć do zabawy - zapraszam! Wystarczy wysłać mi zaproszenie do znajomych w Endomondo :) Zrewanżuję się zaproszeniem do rywalizacji w 2015 roku. W Endomondo znajdziesz mnie wpisując "Marcin dulnikbiega.pl".

Rozmowa

 1. Podoba mi się taka idea rywalizacji - w kameralnym gronie, wśród realnych biegaczy. Chętnie dołączę w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że Endomondo w ogóle robi dobrą robotę w popularyzowaniu biegania w PL, w końcu powstało takie powiedzenie, że "bez Endo trening nieważny" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! Zgadzam się :) Zdecydowanie Endo pomogło wielu osobom zacząć przygodę z bieganiem i wciągnąć się w rytm treningów :)

   Usuń
 3. Ja bez Endomondo nie wychodzę na żadne bieganie :) Lubię wiedzieć, ile przebiegłam. A jeszcze jak można porównać swoje km z innymi, to super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie Endomondo pełni rolę mojego dzienniczka treningowego, nie muszę prowadzić żadnego kajetu do zapisywania szczegółów poszczególnych biegów. Mega wygodna rzecz.

   Usuń
 4. Gratuluję wszystkim uczestnikom rywalizacji w 2014 roku. Szacun!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa taka rywalizacja - wyślę swoje zgłoszenie do tegorocznej :) Pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń

Idealne miejsce na Twój komentarz!