210 Polaków już zapisało się na Budapest Marathon. Chcesz do nich dołączyć? Weź udział w konkursie!

Na metę wbiega Mariusz Ignacak, najszybszy Polak ubiegłorocznej edycji Budapest Marathon
Specjalnie dla czytelników mojego bloga przygotowałem niespodziankę - konkurs, w którym można wygrać pakiet startowy na 30. SPAR Budapest Marathon! Zainteresowani? To czytajcie dalej :)

Jubileuszowy 30. SPAR Budapest Marathon, który odbędzie się 11 października w stolicy Węgier wzbudza spore zainteresowanie biegaczy z całego świata. Na 3 miesiące przed imprezą na liście startowej biegu znajdują się nazwiska ponad 6000 biegaczy z prawie 70 krajów. 

Polacy tradycyjnie będą jedną z najliczniej reprezentowanych narodowości na budapesztańskim maratonie. Dwa lata temu bieg w stolicy Węgier na dystansie 42,195 km ukończyło 93 Polaków, w ubiegłym roku do mety dobiegło ponad 169 biegaczy z Polski. Do startu tegorocznym maratonie zgłosiło się już 210 biegaczy z naszego kraju co oznacza, że na kilkanaście tygodni przed biegiem chętnych do startu w jubileuszowym biegu jest o ponad 40 osób więcej, niż w ubiegłorocznej edycji Budapest Marathon! Idziemy na rekord!

Do tej wesołej grupy już wkrótce może dołączyć ktoś z Was. Jako polski ambasador Budapest Marathon od organizatorów tej imprezy otrzymałem do dyspozycji pakiet startowy, który trafi do zwycięzcy konkursu. Jego zasady są bardzo proste. Liczę na Waszą kreatywność, a także poczucie humoru :)

Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział?
  1. Nagraj maksymalnie 2 minutowy film promujący 30. SPAR Budapest Marathon. Scenariusz i realizacja zależy tylko od Ciebie  i Twojej pomysłowości! Na filmie możesz być sam, możesz być ze swoimi przyjaciółmi, film możesz nakręcić nawet najprostszym smartfonem, byleby tylko było coś widać :)
  2. Udostępnij film na swoim profilu na Facebooku umieszczając w poście konkursowym hashtag #polacyna30budapestmarathon. W poście oczywiście możesz napisać, co Ci się podoba, ale warunkiem dopuszczenia filmu do konkursu jest umieszczenie wskazanego hashtagu. Pamiętaj, żeby status tego posta ustawiony był na Publiczny.
  3. Na zgłoszenie swojej pracy masz czas do przyszłego piątku, 24 lipca do godziny 23:59.
  4. Komisja konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi pracami i wybierze najlepszą, której autor lub autorka otrzyma pakiet startowy na 30. SPAR Budapest Marathon!
  5. Masz jakieś pytania? Pisz na marcin@dulnikbiega.pl
Wszystkim uczestnikom konkursu życzę super pomysłów na film i trzymam kciuki za Wasze produkcje!

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, który możecie podejrzeć TUTAJ.

Niedawno na blogu przedstawiłem 10 powodów, dlaczego warto wystartować w Budapest Marathon, do dzisiaj tekst ten nie stracił na aktualności. W dalszym ciągu Budapeszt to świetny wybór zarówno dla tych, którzy lubią biegać wolno i podziwiać panoramę miasta, jak i tych szybszych biegaczy, którzy szukają płaskiej, szybkiej trasy do bicia życiówki. Polecam!

Wypowiedzi

Prześlij komentarz

Idealne miejsce na Twój komentarz!