Biegowy Potop Szwedzki - już za miesiąc! Musisz popłynąć tam z nami! [KOD ZNIŻKOWY]


Już za niespełna miesiąc czeka nas niesamowita przygoda - rejs do malowniczej Szwecji promem StenaLine i udział w Biegowym Potopie Szwedzkim 2017, a więc inwazji biegaczy z Polski na tamtejsze urokliwie ścieżki biegowe.

Trasy Biegowego Potopu Szwedzkiego wybrali blogerzy biegowi, którzy już tam biegali i dokonali wyboru najlepszych miejscówek do biegania w południowej Szwecji. Po dopłynięciu do brzegu zapuścimy się autokarami wgłąb kraju i dotrzemy do wytyczonych tras na dystansach  5, 10 lub 15 km. 


 
Raczej nie spodziewam się, aby bieg przerodził się w wyścig, ale kto wie, w końcu uwielbiamy rywalizować, prawda? Warto jednak pamiętać, że Biegowym Potopie Szwedzkim chodzi nie tylko o wygrywanie, ale również o radość z wspólnego biegania, zwiedzanie i zabawę. Całość biegowych zabaw potrwa maksymalnie 3 godziny, potem wrócimy z powrotem na statek, gdzie zjemy obiad i przyszykujemy się do udziału w autokarowej wycieczce do Karlskrony, odwiedzimy Muzeum Morskie i pokręcimy się trochę po mieście. Wieczorem czeka nas powrotny rejs do Gdyni, podczas którego na promie odbędzie się podsumowanie imprezy oraz świetna zabawa na dyskotece znajdującej się na pokładzie. 

Ja już zdecydowałem, płynę do Szwecji! Chcesz biegać razem ze mną? Wejdź na stronę http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/biegowy-potop i zarezerwuj bilet dla siebie! Daj znać biegowym znajomym, to świetna okazja, aby spędzić trochę czasu razem! Poza tym będziesz mógł poznać i porozmawiać z wieloma blogerami biegowymi, którzy również popłyną do Szwecji: Mateusz Jasiński - Bieganie stylem życia, Damian Bąbol - Sport&Fun, BIEGomania, Biegnijmy, ActionTwins, NaDystansie.pl, Rafał Kasza - OCR Beast, Za linią mety, Małgorzata Kotowicz, Tomek Bomba, Aleksandra Nicgorska, Piotr Ślęzak - życie to bieganie, On The Move

Ile kosztuje udział?
Nie tak wiele - zważywszy, że w cenie masz rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji – przedpołudnie na trasach do biegania oraz popołudnie na wycieczce z przewodnikiem. Normalnie cena to 269 złotych, ale....teraz masz do dyspozycji specjalny kod zniżkowy, który obniża opłatę o 30 złotych! Wystarczy, że w polu 'kod promocyjny' wpiszesz "BIEGAMY"!


Rozmowa

  1. Wow, szkoda że wtedy nie mogę wziętość urlopu. Świetna akcja, na pewno będzie to dla was wyjątkowa przygoda. Życzę wam powodzenia i mocy wrażeń! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Powodzenia dla was! :)

    OdpowiedzUsuń

Idealne miejsce na Twój komentarz!